Lokal usługowy - 36m2 - KOZANÓW - Dokerska

lokalizacja: Wrocław, Dokerska

352 000 PLN

9 808 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Jest to lokal o powierzchni 35,89m2 znajdujący się przy ulicy Dokerskiej na Kozanowie.

Obecnie składa się z sali sprzedażowej z toaletą, zaplecza kuchennego oraz magazynowego i części socjalnej. 

Jest tam prowadzona działalność gastronomiczna od prawie 3 lat.  Restauracja działa z powodzeniem i ma licznych stałych gości.

 


Trzy Kluczowe zalety to:
- Lokalizacja 
- Lokal dostosowany pod gastronomię
- Możliwość aranżacji pod swoje potrzeby

Opis nieruchomości:
Budynek z roku 1996 jest po termomodernizacji. Elewacje jest nowa dzięki czemu cała okolica prezentuje się bardzo dostojnie. Tuż obok jest przystanek autobusowy i tramwajowy dzięki czemu można łatwo dotrzeć komunikacją miejską.
Lokal znajduje się na parterze dzięki czemu każdy ma łatwy dostęp. Wysokość lokalu to 310 cm. Obecnie jest on podzielony na kilka pomieszczeń, ale łatwo można go przearanżować. Lokal doskonale nadaje się na różnego rodzaju działaności, między innymi:
- handel
- gastronomia
- branża beauty
- biuro
- szkoła językowa 


Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się przy ulicy Dokerskiej na Kozanowie. Jest to przepiękna okolica, niedaleko znajduje się Staw Kozanowski oraz Cypelek Kozanowski. Tereny zielone są ogromnym atutem. Cisza i spokój są nieocenione. Jednocześnie jest to część Wrocławia gdzie mieszkają tysiące osób. Jest to doskonała lokalizacja dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Do parku Zachodniego jest tylko 15 minut piechotą. W bliskim sąsiedztwie są przedszkola, szkoły podstawowe, licea, oraz duże osiedla. 


Wyposażenie:
Lokal jest wyposażony w miejskie media, profesjonalną wentylację i klimatyzację, możliwość zamontowanie baneru. Blisko budynku są miejsca postojowe. 

Komunikacja:
W odległości 2 minut spacerem znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.
Tramwaj: 12
Autobusy: 102, 104,127, 136 
Autobusy Linie Nocne: 245, 246


Zapraszam do kontaktu już teraz. Pomogę przeprowadzić proces kupna od początku do końca. Zapewniam doradcę finansowego. Sprawdź moją pełną ofertę.
Umów prezentację już teraz !!!

Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Alventi Home

Sylwester Szymczak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.